Příměstský tábor

Příměstský tábor probíhal na naší škole ve dnech 8.7. – 12.7.2024 pod záštitou SVČ Luhačovice a zúčastnilo se ho 22 dětí. Tábor hodnotíme velmi pozitivně, díky pestrému programu měly děti po celý týden plno zážitků.

Děti byly rozděleny do 4 týmů, po seznamovacích hrách si zvolily název a vytvořily týmový plakát, který byl bodově ohodnocen.  Po celý týden týmy sbíraly body za různé aktivity, soutěže a týmovou spolupráci. Při vyhodnocení nechyběly medaile a drobné odměny. Každý tým si připravil i představení do talentové soutěže, která na závěr probíhala.

Děti si formou malování na textil vytvořily vlastní originální táborové kšiltovky. Velmi se jim líbily soutěživé a míčové hry na hřišti i na nádvoří.

Velké nadšení u dětí vzbudila návštěva aquaparku Delfín v Uherském Brodě a jízda na koloběžkách kolem luhačovické přehrady.

Zavítali jsme i do westernového ranče v Dobrkovicích, kde si děti vyzkoušely střelbu z luku a vzduchovky, házení lasem, rýžování zlata, házení na cíl podkovou a kloboukem. Na místním hřišti bylo připraveno překvapení v podobě skákacích hradů.

Děti si velmi užily i rozlučkové odpoledne, které vyvrcholilo pěnovou show a dalšími osvěžujícími vodními hrátkami.