Okrskové kolo přehlídky dětských recitátorů

Naše škola organizovala 1. 3. 2024 okrskové kolo přehlídky dětských recitátorů pro okrsek D, který sdružuje tyto školy – ZŠ Malenovice, 11. ZŠ Zlín, 12. ZŠ Zlín, ZŠ Mysločovice, ZŠ Tečovice, ZŠ Sazovice, ZŠ Březnice a ZŠ Velký Ořechov.

Postupující recitátoři ze školních kol se sjeli na Velký Ořechov a své výkony předvedli ve společenské místnosti obecního domu, kde je přivítal i pan starosta Radek Chmela.

Soutěžilo celkem 48 recitátorů ve 4 kategoriích, do poroty zasedly doprovázející paní učitelky. V každé kategorii byla vyhlášena a oceněna 3 místa, uděleno čestné uznání a cena diváků.

Celé soutěžní klání probíhalo v pěkném prostředí a příjemné atmosféře, výkony žáků byly na vysoké úrovni.

A jak si vedli soutěžící z naší školy?

V 1. kategorii (2.+3. tř.) získala Natálie Gregorová 2. místo.

Ve 2. kategorii (4.+5. tř.) obsadila Nikol Ondrůšková 2. místo a Melisa Zábojníková získala cenu diváků.

Ve 3. kategorii (6.+7. tř.) udělila porota Barboře Assmannové čestné uznání.

Ve 4. kategorii (8.+9. tř.) zvítězila Alžběta Zábojníková, čestné uznání a cenu diváků obdržela Valérie Lacinová.

Okresní kolo soutěže proběhne 18. 3. 2024 v DDM Napajedla. Našim postupujícím žákům přejeme hodně štěstí.