Den rodin

Jelikož nám počasí přálo, v sobotu 13. 5. ráno jsme se společně pěšky vydali z Dobrkovic směrem k Maršovu, dále k rybníku do Pašovic a zpět do Dobrkovic na hřiště.

Po asi 8 km cestě nás čekalo občerstvení a bohatý program na hřišti v Dobrkovicích. Paní učitelka Assmannová připravila s dětmi milé vystoupení, které potěšilo celé rodiny. Děti předaly maminkám drobné dárečky, aby poděkovaly za jejich laskavou péči.

Po krásném vystoupení si děti zasloužily velkou odměnu. Měly připraven skákací hrad, zorbingové koule, střelbu ze vzduchovek a další sportovní aktivity. Energii si dobíjely cukrovou vatou, párky v rohlíku a dalšími dobrotami.

Věříme, že jsme přispěli k tomu, aby si celé rodiny užily krásnou sobotu plnou společných zážitků.