2. místo v kreativní výzvě „Suchej únor“

Druhý měsíc v roce se opět nesl v tradičním spojení Policie ČR s organizací „Suchej únor“, která již desátým rokem organizuje stejnojmennou celorepublikovou informační kampaň.

Podrobné informace o této kreativní výzvě naleznete na stránkách Policie ČR

Zodpovědný přístup je potřeba vštěpovat už nejmladší generaci, proto Policie ČR pro žáky a studenty připravila kreativní výzvu #nepitjeumeni. Téma mohli žáci a studenti ztvárnit libovolně, a to jak výtvarným, tak literárním způsobem. Do výzvy se přihlásilo přes 15 škol z celé republiky a dohromady zaslaly kolem 120 děl. Společně s hlavními realizátory kampaně byly kreativní práce vyhodnoceny. Jednalo se o nelehký úkol a bylo rozhodně z čeho vybírat.

Práce naší žákyně Nely Pavlačkové z 8. ročníku byla k naší velké radosti oceněna, Nela získala 2. místo. K jejímu úspěchu jí moc gratulujeme.

Paní učitelka Mgr. Hana Prouzová Kuželová zaslala do soutěže více prací žáků 8. ročníku, které musíme i touto cestou moc pochválit, práce se jim opravdu povedly.

Ceny vítězům přijeli osobně předat  policejní preventisté, por. Bc. Jitka Lysáčková a nprap. Ivan Mikulka. Moc děkujeme za dárky, které žáci obdrželi.