1. místo v soutěži „Kůň ve službách policie“

Dne 12. září 2023 proběhla v Luhačovicích společenská událost organizovaná Krajským ředitelstvím policie Zlínského kraje k třicátému výročí vzniku služební hipologie. Na této velkolepé akci proběhlo ocenění mnoha policistů a také vyhodnocení výtvarné soutěže, do které byli zapojeni i žáci naší školy.
První místo získala Nela Pavlačková, která namalovala výcvik policejního koně a přebrala si ocenění před obecenstvem u Společenského domu, kde celá slavnostní akce probíhala. Její obrázek a také obrázky dalších našich žáků Filipa Zábojníka, Anežky Prouzové a Terezy Řezníčkové budou do konce září vystaveny ve vestibulu Společenského domu v Luhačovicích. Následně budou zdobit prostory Krajského ředitelství policie Zlínského kraje.
Z Nelina úspěchu máme velkou radost a přejeme jí hodně úspěchů také v novém školním roce.