EU peníze školám

 

Cílem projektu Žák a moderní výuka v rámci projektu EU peníze školám je prostřednictvím nových metod a forem práce docílit kvalitního a moderního vzdělávání žáků 1. i 2. stupně základní školy v souladu se školním vzdělávacím programem „Růst člověka pro život ve 21. století“ a získání klíčových kompetencí.

 

Databáze výstupů projektů OP VK

V rámci realizace naše projektu Žák a moderní výuka z programu EU peníze školám vytvořili vyučující na 1. i 2. stupni sady inovativních vzdělávacích materiálů a digitálních učebních materiálů, které využívají v různých předmětech. 

Veškeré naše vytvořené materiály byly prostřednictvím MŠMT vloženy do databáze výstupů projektů OP VK a jsou přístupné i veřejnosti přes webovou stránku www.op-vk.cz či přímo přes odkaz https://databaze.op-vk.cz.

Digitální učební materiály v rámci šablony III/2 - Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

V rámci realizace projektu byly vytvořeny digitální učební materiály pro předměty fyzika, chemie, informatika, dějepis, zeměpis a vlastivěda. Jednotlivé vzdělávací materiály jsou sdíleny mezi pedagogickými pracovníky školy a jsou přístupné veřejnosti k nahlédnutí v kanceláři základní školy. Pokud máte zájem o některý z materiálů, obraťte se na nás prostřednictvím mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a materiály Vám zašleme. 

Vzdělávací obor: Fyzika

Vypracovala: Mgr. Marie Urlichová

Fyzika - Elektřina a energie

 

Vzdělávací obor: Chemie

Vypracovala: Mgr. Miroslava Balajková

Chemie - Organická chemie

 

Vzdělávací obor: Informatika

Vypracovala: Mgr. Marie Urlichová

Informatika

 

Vzdělávací obor: Dějepis

Vypracovala: Mgr. Michaela Blahová

Dějepis - významné osobnosti a události světové historie

 

Vzdělávací obor: Zeměpis

Vytvořila: Ing. Miriam Vandová

Zeměpis - Socioekonomická geografie

 

Vzdělávací obor: Vlastivěda

Vytvořila: Mgr. Barbora Navrátilová

Vlastivěda

 

Zobrazeno: 1274