Pozvánka Úřadu práce ČR na informační schůzku k volbě povolání pro rodiče žáků 8. tříd

Vážení rodiče,

Informační a poradenské středisko Úřadu práce ČR – Kontaktního pracoviště ve Zlíně připravilo pro rodiče žáků 8. tříd základních škol informační schůzky týkající se volby povolání a situace na trhu práce. Osmáci na Úřad práce ČR – KoP ve Zlíně přicházejí na skupinové poradenství pod názvem Hledám povolání, které se pro mě hodí a řada z nich je ještě nerozhodnutých, co studovat dál.  Rodiče jsou ti, kteří s nimi určitě budoucí studium na střední škole a následnou představu o kariéře doma probírají. Doufáme, že naše informace ke konečnému rozhodnutí také částečně přispějí.

Termíny informačních schůzek na ÚP ČR – KoP ve Zlíně: 13. 5. 2019 – 15.30 – 17.30 hodin
                                                                                              20. 5. 2019 – 15.30 – 17.30 hodin

Pokud máte o informační schůzku zájem, uvítáme, když nám tuto informací sdělíte mailem, případně telefonicky (kontakt uveden níže), abychom s Vaší účastí mohli počítat.

Kapacita informačního a poradenského střediska je 60 míst.

S pozdravem

Mgr. Ilona Šumíčková a Mgr. Josef Šrámek