Naše fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie z aktuálního dění školy. Přidáváme fotky ze školních akcí, projektů i z běžných školních dní.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

Lyžařský výcvikový kurz 2020

Od 5. 1. do 10. 1. 2020 jsme strávili týden v Hynčících pod Sušinou na  Ski areálu Kraličák. I přes nepříznivé podmínky, které nám v druhé půlce týdne připravilo počasí, jsem si užili velmi hezký týden. Kromě toho, že jsme se zdokolanili v lyžování, dovezli jsme si spoustu zážitků z bowlingu, bazénu, procházky okolím a objevování řopíků z války a společných programů. Věříme, že i nelyžaři našli cestu k tomuto hezkému sportu a i v příštím roce se s námi na kurz opět vydají. I touto cestou děkuji paní učitelkám Miriam Vandové a Mirce Balajkové  za zorganizování a vedení celého kurzu. Chválím také všechny účastníky za velkou snahu a chuť zapojit se do aktivit, co nejvíce se zdokonalit v lyžování a hlavně si užít úžasný týden.