Naše fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie z aktuálního dění školy. Přidáváme fotky ze školních akcí, projektů i z běžných školních dní.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

3. místo v soutěži Zlínský vorvaň 2019!

Ve čtvrtek 14. 11 .2019 jelo 7 žáků naší školy na soutěž Zlínský vorvaň obhájit 3. místo z loňského ročníku. Konkurence byla opravdu velká. Soutěže se celkem zúčastnilo 21 škol jak z ČR, tak i ze Slovenska. Žáci bojovali ze všech sil ve 4 netradičních  disciplínách založených na rychlosti a především na týmové spolupráci. Mezi disciplínami byl připraven program, kde jsme viděli krásné výkony mažoretek. Atmosféra byla vynikající. Všichni fandili všem a na závěr při společné písničce se tančilo s radostí a také samozřejmě s Václavem Upírem Krejčím, patronem soutěže. Naši žáci Martin Jankůj (3. ročník), David Gregor (4. ročník), Ema Manová (5. ročník), Valentýna Kročilová (6. ročník), Patrik Voldřich (7. ročník), Tereza Štichová (8. ročník) a náhradník Tadeáš Gajdošík (6. ročník) vybojovali krásné 3. místo a tím obhájili umístění z loňského ročníku.

20. ročník této soutěže byl pro naši školu opět úspěšný. Blahopřejeme!