Potěšte se v rádiu programem Moravské děti

V úterý 9.4. navštívila naši školu redaktorka „Českého rozhlasu Zlín“, aby s námi natočila rozhovor a 5 písniček do programu „Moravské děti“.

Děti bezprostředně  reagovaly na její otázky týkající se přípravy na Velikonoce. Kromě zpívání se pochlubily i doprovodem na nástroje nebo velmi oblíbeným tanečkem Drůbeží závody, který oslovil i samotnou paní redaktorku a bude zveřejněn na webových stránkách Českého rozhlasu.Na vysílání v rádiu se můžeme těšit v týdnu od 15.4. do 19.4. vždy v 6:50 a repríza 13:50 (Český rozhlas Zlín – FM 107,3).Děkujeme všem zpěváčkům za hezkou reprezentaci naší školy.