Naše fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie z aktuálního dění školy. Přidáváme fotky ze školních akcí, projektů i z běžných školních dní.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

2. adventní setkání a program Čarovné Vánoce

V pátek 14. 12. 2018 jsme se všichni setkali v tělocvičně školy, abychom společně zapálili 2. adventní svíci.    S velmi hezkým folklórním pásmem vystoupila děvčata z 5. třídy pod vedením paní učitelky Martiny  Gregorové a hudebním doprovodem Denisy Drábečkové. Hostem setkání byl pan Petr Drkula, který si pro děti připravil program s názvem Čarovné Vánoce. V tomto programu se děti seznámily s lidovými hudebními nástroji našich předků, které byly kdysi dávno velmi oblíbené. Děti si nadšeně vyzkoušely mrkvánky, koncovky, kobzy, dvojačky, moldánky, grumle, pastýřské píšťaly a fujarky.