Vysvědčení a velký zážitek - jedině v naší škole!

Předávání vysvědčení za 1. pololetí jsme letos spojili netradičně s projektovým týdnem o dopravě v budoucnosti a moderních dopravních prostředcích v rámci našeho projektu Erasmus+.

Školu ovládl a na bezpečnost dohlížel Učitelský integrovaný záchranný školní sbor 112.

Žáci 1. - 4. ročníku si totiž pro svá vysvědčení přijížděli v tělocvičně na koloběžkách, žáci 5. - 9. ročníku na elektrických dvojkolkách segway. A bylo veselo!

Tento den byl velkým dnem zejména pro naše prvňáčky, kteří se radovali ze samých jedniček. Celkem na 1. stupni prospělo s vyznamenáním 77 žáků, na 2. stupni 28 žáků.

Děkujeme všem vyučujícím i správním zaměstnancům za odpovědnou práci v 1. pololetí a přejeme i nadále hodně úspěchů.