Naše fotogalerie

Podívejte se na naše fotografie z aktuálního dění školy. Přidáváme fotky ze školních akcí, projektů i z běžných školních dní.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

Putování slováckým vinohradem

 

Základní škola Velký Ořechov pořádá v sobotu 14. 10. 2017 společnou akci rodičů a učitelů Putování slováckým vinohradem. Pochod se uskuteční v okolí obce Mutěnice. Jako každý rok budou připraveny 3 trasy v délkách 4 km, 9 km a 12 km, které budou barevně značeny, a které povedou pouze mutěnickým katastrem. Start se uskuteční u Restaurace Pod Bůdama a k dispozici budou mapky a pokyny pro návštěvníky akce, startovací razítka a další suvenýry. Informace o této akci proběhla na rodičovských schůzkách a následně je žáci obdrželi i písemně s návratkami.

Pokud byste projevili zájem se této turisticko-poznávací akce zúčastnit, zajistili bychom autobus a společně se na některou z tras vydali. Přihlášky přijímáme do pátku 29. 9. 2017.