Aktivity školy

5. 10. 2017 Beseda o kyberšikaně

Kyberšikana (6. ročník)

 

2. - 8. 10. 2017 Týden knihoven

Týden knihoven

 

29. 9. 2017 Podzimní tvoření

Projektový den

 

14. 9. 2017 Republikové finále 4. tříd v plavání 

Bojuj o pohár ministryně školství

Zpráva z celorepublikového finále v plavání základních škol

 

8. 9. 2017 Utkání Sledgehokejového klubu SHK LAAP Zlín

7. ročník mezinárodního turnaje ve sledgehokeji

Oficiální stránky klubu: http://www.sledgehokejzlin.cz/

 

2016/2017

28. 6. 2017 Osvětim - Krakov

Výukový zájezd do Polska

 

21. 6. 2017 Školní výlet - 3.,4. a 5. ročník

Lednicko-valtický areál

 

16. 6. 2017 Školní výlet - 6. ročník

 

15. 6. 2017 Školní výlet - 7. ročník

 

14. 6. 2017 Školní výlet - 1. a 2. ročník

Zámek Milotice, konírna a výcvik dravců

 

11. 6. 2017 Školní výlet - 9. ročník

 

1. 6. 2017 Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí 2017

 

1. 6. 2017 Beseda o cestování s Márovými

Španělsko a Portugalsko

 

26. 5. 2017 Uctění památky II. světové války

Historická vozidla II. světové války

 

12. 5. 2017 Školní turnaj ve florbalu

Školní turnaj ve florbalu

 

9. 5. 2017 Dopravní soutěž mladých cyklistů

Okresní kolo v Malenovicích

 

5. 5. 2017 Průkaz cyklisty 

Průkaz cyklisty ve 4. ročníku

 

26. - 30. 4. 2017 Mezinárodní projektové setkání v Assisi

Mezinárodní projektové setkání v Assisi

 

25. 4. 2017 Jan Hus 

Výukový program pro 4. a 5. ročník

 

20. 4. 2017 Biologická olympiáda - okresní kolo

Biologická olympiáda - okresní kolo

 

6. 4. 2017 "Zkus to zdravě"

Výukový program pro žáky 4. a 5. ročníku

Výukový program pro žáky 2. a 3. ročníku

 

5. 4. 2017 "Od masopustu do Velikonoc"

Beseda v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně

 

25. 3. 2017 Okresní kolo pěvěcké soutěže Trnečka

Velký úspěch a postup do regionálního kola...

 

23. 3. 2017 Návštěva školní knihovny

Návštěva školní knihovny 1. třídou

 

22. 3. 2017 Hasík

Preventivní program pro 2. a 6. třídu

 

22. 3. 2017 Návštěva předškoláků v 1. třídě

Návštěva předškoláků

 

20. 3. 2017 Recitační soutěž

Okresní kolo v Napajedlích

 

17. 3. 2017 Matematický Klokan

Matematický klokan 2017

 

16. 3. 2017 Příběhy žabky Kapky - život u vody

Výukový program pro 2. ročník

 

16. 3. 2017 Jak to chodí u mravenců

Výukový program pro 1. ročník

 

15. 3. 2017 Křížem krážem po Zemi

Výukový program pro 3. a 4. třídu

 

7. 3. 2017 Zkus to zdravě

Výukový program pro 1. třídu

 

1. 3. 2017 Recitační soutěž

Okrskové kolo v Malenovicích

 

21. 2. 2017 Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

 

13. 2. 2017 Pangea

Mezinárodní matematická soutěž

 

9. 2. 2017 Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže na 1. stupni

 

6. 2. 2017 Beseda k dopravní výchově

Beseda k dopravní výchově ve 3. a 4. ročníku

 

2. 2. 2017 "Než užiješ alkohol, užij svůj mozek"

Beseda o alkoholu pro 7. - 9. ročník

 

1. 2. 2017 Biologická olympiáda - školní kolo

Biologická olympiáda

 

1. 2. 2017 Mladý ekonom

Mladý ekonom 2017

Mlady_ekonom_2016_08.JPGMlady_ekonom_2016_07.JPGMlady_ekonom_2016_06.JPGMlady_ekonom_2016_05.jpgMlady_ekonom_2016_04.jpgMlady_ekonom_2016_03.jpgMlady_ekonom_2016_02.jpgMlady_ekonom_2016_01.jpg
 

1. 2. 2017 Olympiáda z jazyka českého

Okresní a školní kolo

31. 1. 2017 První vysvědčení 

Prváčci dostali své první vysvědčení

 

30. 1. 2017 Hledání - literární soutěž

Hledání

 

30. 1. 2017 Společné bobování a hry na sněhu s mateřskou školou

Společné bobování s MŠ

 

25. 1. 2017 Divadelní představení 

Jak uhlíř skoumal svěrák aneb televize věž uvádí - 2., 3. a 4. ročník

 

29. 11. 2016 - 3. 1. 2017 Adventní setkání

Advent 2016

 

13. 12. 2016 Beseda o kyberšikaně

Kyberšikana (6. ročník)

Fotografie1583.jpgFotografie1582.jpgFotografie1581.jpgFotografie1580.jpgFotografie1579.jpg

26. 11. 2016 Čtenářský klub Moudrá sova

Moudrá sova na 1. stupni

 

25. 11. 2016 Výchovný koncert

Hodnocenocení výchovného koncertu pro 6., 8. a 9. třídu

25. 11. 2016 Náboj junior

Náboj junior - mezinárodní matematicko-fyzikální soutěž

 

21. 11. 2016 Dějepisná olympiáda

Dějepisná olympiáda - školní kolo

 

23. 11. 2016 Beseda v Krajské knihovně a Muzeu jihovýchodní Moravy

Beseda v Krajské knihovně a Muzeu jihovýchodní Moravy - 4. třída

 

14. 11. 2016 Okrskové kolo ve florbalu

Okrskové kolo ve florbalu - mladší žáci - Napajedla

1. 11. 2016 Beseda se spisovatelem

Beseda se spisovatelem Vojtěchem Juríkem (6. a 7. třída)

DSC_17701.JPGDSC_17691.JPGDSC_17681.JPGDSC_17671.JPG

 

1. 11. 2016 Exkurze do Střední průmyslové školy a obchodní akademie Uherský Brod

Exkurze SPŠOA Uherský Brod

 

30. 10. 2016 Výfuk - fyzikální soutěž Univerzity Karlovy

Výfuk - 3. místo Markéta Mastešová

 

25. 10. 2016 Pravidlo "Vidět a být viděn"

Hlášení ve školním rozhlase k dopravní výchově

 

21. 10. 2016 Výchovný koncert 

F-dur jazzband v Konkresovém centru ve Zlíně (7. třída)

 

20. 10. 2016 Den stromů

Den stromů, 4. ročník

 

13. 10. 2016 Dopravní výchova ve 4. třídě

Dopravní hřiště v Malenovicích

 

12. 10. 2016 Přírodovědný klokan

Prodovědný klokan 2016

 

11. 10. 2016 Soutěžní den Integrovaného záchranného systému 

Soutěžní den IZS v Popovicích 3. místo - 8. třída

 

7. 10. 2016 Exkurze do Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně

 Kvíz kocoura Miloše (5. třída)

 

1. - 30. 9. 2016 Náš první měsíc aneb střípky z vyučování

Náš první školní měsíc aneb střípky z vyučování (1. třída)

 

29 .9. 2016 Výukový program expozice dějin města Uherské Hradiště

Výukový program expozice dějin města Uherské Hradiště - město královské a Galerie Joži Uprky (7. a 8. třída)

 

29. 9. 2016 Beseda o psychologii (sebepoznání)  - Minimální preventivní program

Beseda bývalé žákyně Martiny Minaříkové

IMG_20160929_125621.jpgIMG_20160929_123400.jpgIMG_20160929_121037.jpg

 

22. 9. 2016 Výchovný koncert

Den hraček - Miloš Machek (1. třída)

 

20. 9. 2016 Výuka prvouky netradičně ve 2. třídě

Výuka prvouky netradičně

 

16. 9. 2016 Exkurze a výukový program Amazonská džungle v ZOO Zlín  - Lešná

Exkurze a výukový program Amazonská džungle v ZOO Zlín (6. a 7. ročník)


2015/2016

 

23. 6. 2016 Výlet 2. stupně náboženství

Výlet 2. stupně náboženství

 

21. 6. 2016 Výlet 1. stupně náboženství

Velehrad

 

14. 6. 2016 Mravenčí říše - výukový program

Mravenčí říše - 3. a 4. ročník

 

Květen 2016 projekt Karel IV.

Karel IV. - 700 let

 

27. 5. 2016 Rytmus života - výukový program - 3. a 4. ročník

Výukový program Rytmus života

 

4. 5. 2016 První návštěva v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně

První návštěva v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně - 1. třída

 

2. 5. 2016 Hledám povolání, které se pro mě hodí

Hledám povolání, které se pro mě hodí - skupinový poradenský program

 

28. 4. 2016 Rozhlédni se!

Rozhlédni se! 1. ročník

Rozhlédni se! 3. a 4. ročník

 

23. 4. Vystoupení ve Zlámanci

Vystoupení tanečního kroužku ve Zlámanci

 

22. 4. 2016 Den Země

Den Země 2016

 

19. 4. 2016 Exkurze v zemědělském družstvě na Velkém Ořechově

Exkurze v zemědělském družstvě na Velkém Ořechově

 

14. 4. 2016 Hasík - exkurze 2. třídy do HZS Zlín

Hasík

 

1. 4. 2016 Večer s Andersenem

Večer s Andersenem aneb návštěva u Karla IV. - 4. ročník

 

1. 4. 2016 Noc s Andersenem

Noc s Andersenem aneb výlet do Bradavic - 5. ročník

 

31. 3. 2016 Beseda k dopravní výchově

Beseda k dopravní výchově ve 3. a 4. ročníku

 

30. 3. 2016 V rámci bádání zahájíme pátrání

V rámci bádání zahájíme pátrání - Recyklohraní

 

22. 3. Řemeslné dílny v SOU v Uherském Brodě

Řemeslné dílny v SOU Uherský Brod - 7. a 8. ročník

 

21. 3. 2016 Exkurze v knihovně a Slováckém muzeu

Exkurze do Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana a do Slováckého muzea v Uherském Hradišti

 

17 .3. 2016 Hasík - preventivní výukový program

Hasík

 

17. 3. 2016 Měsíc čtenářů

Měsíc čtenářů

 

17. 3. 2016 Exkurze žáků do firmy Ovocňák

Exkurze žáků 3., 4. a 5. třídy do firmy Ovocňák

 

14. 3. 2016 Recitační soutěž - okresní kolo

Okresní kolo recitace 2016

 

březen 2016 - Čtu, čteš, čteme

Čtu, čteš, čteme

 

2. 3. 2016 Recitační soutěž - okrskové kolo

Recitace-okrskové kolo

 

29. 2. 2016 Přátelské utkání ve florbalu

Přátelské utkání ve florbalu

IMG_2408.JPGIMG_2407.JPGIMG_2406.JPGIMG_2405.JPGIMG_2404.JPGIMG_2403.JPGIMG_2402.JPGIMG_2401.JPGIMG_2400.JPG

26. 2. 2016 Recitační soutěž - školní kolo

1. stupeň

2. stupeň

 

24. 2. 2016 Holocaust a extremismus

Holocaust a extremismus - 9. ročník

 

18. - 21. 2. 2016 Projektové setkání s koordinátorkou projektu Erasmus+

Návštěva z Německa

 

17. 2. 2016 Trnečka - pěvecká soutěž

Trnečka 2016

 

9. 2. 2016 Zápis do 1. třídy

Zápis do první třídy

 

28. 1. 2016 - Sněhurka

Sněhurka

 

28. 1. 2016 První vysvědčení v 1. třídě

První vysvědčení

 

27. 1. 2016 Návštěva mateřské školy v 1. třídě

Návštěva mateřské školy v 1. třídě

 

10. - 15. 1. 2016 Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvikový kurz 2016

 

Zobrazeno: 12786