Exkurze v knihovně a Slováckém muzeu

Cannot find fotogalerie/2016-03-21_Exkurze do knihovny subfolder inside /data/web/virtuals/59814/virtual/www/images/fotogalerie/2016-03-21_Exkurze do knihovny/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.30

Dne 21. března 2016 jeli žáci 7. a 8. třídy naší školy na plánovaný výlet. Nejprve navštívili Knihovnu Bedřicha Beneše Buchlovana, kde si vyslechli přednášku o Janu Werichovi a jeho moderních pohádkách. Paní knihovnice nás seznámila s životem Jana Wericha, jeho dětstvím i mládím, jeho plánech a studiích i jeho těžkém životě na konci života. Poslechli jsme si nebo zhlédli ukázky z jeho děl.

Potom jsme navštívili Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, kde jsme se zúčastnili velikonočního tvoření a také jsme mohli zhlédnout aktuální výstavy zde probíhající – Jak se rodí večerníčky nebo stálou Národopisnou expozici Slovácko. Když jsme byli s velikonočním tvořením hotovi, prošli jsme si historické centrum města a nakoupili dárky.
Potom nás už čekala jen cesta domů.